آخرین جزئیات از نتایج ماراتن مجلس یازدهم در آذربایجان غربی

همزمان با پایان رای گیری و شمارش آرا در حوزه های انتخابیه آذربایجان غربی نتایج رسمی بسیاری از حوزه ها اعلام شد.

رأی گیری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ روز جمعه سوم اسفندماه در ۱۰ حوزه انتخابیه آذربایجان غربی همزمان با سراسر کشور با حضور پرشور مردم برگزار شد.

با اتمام رأی گیری بلافاصله شمارش آرا آغاز و کانال و سایت‌های خبری استان نیز آمارهای رسمی و غیررسمی را زودتر از منابع رسمی اعلام کردند.

تازه‌ترین به روزرسانی نتایج شمارش آرا یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ساعت ۹و ۴۸ دقیقه شنبه سوم اسفند ماه است.

مهدی عیسی زاده از حوزه انتخابیه میاندوآب راهی مجلس شد

بر اساس اطلاعیه رسمی فرمانداری میاندوآب مهدی عیسی زاده با کسب اکثریت آرا از حوزه انتخابیه این شهرستان راهی مجلس شورای اسلامی شد.

در اطلاعیه رسمی فرمانداری میاندوآب آمده است مهدی عیسی زاده با کسب ۴۳ هزار و ۱۶ رأی توانست با کسب بیشترین آرا از حوزه انتخابیه میاندوآب به مجلس شورای اسلامی راه یابد.

در این حوزه انتخابیه جمع آرا مأخوذه ۱۰۰ هزار و ۳۲۳ رأی بود که به ترتیب مهدی عیسی زاده با ۴۳ هزار و ۱۶ رأی، علی احمدی با ۳۶ هزار و ۹۷۶ رأی و معصومه خلیل زاده با ۶۷ هزار و ۷۵۳ رأی بیشترین آرا را به خود اختصاص دادند.

حوزه انتخابیه میاندوآب یک کرسی در مجلس شورای اسلامی دارد.

یعقوب رضازاده منتخب مردم سلماس در مجلس یازدهم شورای اسلامی شد

یعقوب رضا زاده بر اساس اطلاعیه رسمی فرمانداری سلماس با کسب ۲۴ هزار و ۷۶۷ رأی از این حوزه انتخابیه به مجلس یازدهم شورای اسلامی راه یافت.

بر اساس اطلاعیه فرمانداری سلماس جمع آرا مأخوذه در این حوزه ۷۶ هزار و ۷۱۹ رأی بود که به ترتیب یعقوب رضا زاده با ۲۴ هزار و ۷۶۷ رأی، جعفر نوری با ۱۲ هزار و ۶۲۱ رأی و محسن مافی با یک هزار و ۳۲ رأی بیشترین آرا را کسب کردند.

حوزه انتخابیه سلماس یک کرسی در مجلس شورای اسلامی دارد.

انور حبیب زاده نماینده منتخب مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی شد

بر اساس آمار غیررسمی انور حبیب زاده از حوزه انتخابیه بوکان توانست با کسب بیشترین آرا از این حوزه انتخابیه راهی مجلس شورای اسلامی شود.

انور حبیب زاده با ۲۶ هزار و ۹۸۵ رأی از مجموع ۵۲ هزار و ۷۰۰ رأی مأخوذه در این حوزه انتخابیه به مجلس یازدهم راه یافته است.

حوزه انتخابیه بوکان یک کرسی در مجلس شورای اسلامی دارد.

محمدعلیپور از حوزه انتخابیه ماکو، شوط، پلدشت و چالدران به مجلس یازدهم راه یافت

بر اساس اعلام نتیجه نهایی محمدعلیپور با کسب ۲۰ هزار و ۱۳۰ رأی توانست از نماینده منتخب حوزه انتخابیه شهرستانهای ماکو، شوط، پلدشت و چالدران شود.

حوزه انتخابیه ماکو، شوط، پلدشت و چالدران یک کرسی در مجلس شورای اسلامی دارد.

عادل نجف زاده نماینده مردم خوی در مجلس یازدهم شورای اسلامی شد

بر اساس اعلام نتایج غیررسمی عادل نجف زاده با کسب بیشترین آرا توانست تقی کبیری نماینده فعلی مردم خوی در مجلس شورای اسلامی را پست سر گذاشته و به عنوان نماینده مردم این شهرستان راهی مجلس شود.

این خبر تکمیل می‌شود….

درباره نویسنده

49 نویسنده

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2024 اولکمیز. محفوظ است.