اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در مترو تبریز

مدیرعامل شرکت بهره برداری قطار شهری تبریز، گفت: با انجام تشریفات لازم و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در قطار شهری تبریز، این مجموعه آماده شروع فعالیت بعد از تصمیمات مراجع ذیربط است.

سعید بشیریان بناب با اعلام این مطلب اظهار کرد: تمامی نقاط پر تردد عمومی قطار شهری شامل قطارها، آسانسورها، پله برقی ها و ایستگاه ها علامت گذاری و ضدعفونی شده تا مردم با آرامش خاطر بتوانند سفرهای ضروری درون شهری خود را انجام دهند.
وی با بیان این که این مجموعه در انتظار دریافت دستور شروع دوباره فعالیت از ستاد مربوطه است، افزود: به محض بهبود شرایط و کسب اطمینان از حفظ سلامتی مسافران در حمل و نقل عمومی مترو آماده از سرگیری فعالیت خود خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شرکت بهره برداری قطار تبریز، وی در خاتمه با اشاره به این که اجرای صحیح طرح فاصله گذاری اجتماعی در مترو مستلزم همکاری مردم است، خاطرنشان کرد: انتظار می رود مسافران هنگام سفر، ضمن رعایت پیام علائم نصب شده، رعایت فاصله های لازم و استفاده از ماسک و دستکش، از ایجاد ازدحام جمعیتی در نقاطی مانند داخل قطارها و آسانسورها برای جلوگیری از گسترش شیوع کرونا کوشا باشند.درباره نویسنده

582 نویسنده

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2024 اولکمیز. محفوظ است.