استاندار آذربایجان شرقی: ویروس کرونا تا ۳ هفته آینده در آذربایجان شرقی کنترل می شود

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ضرورت همکاری مردم در مقابله با ویروس کرونا گفت: روند ویروس کرونا تا ۳ هفته آینده در آذربایجان شرقی کنترل می شود.

محمدرضا پورمحمدی ظهر امروز یک شنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش استان با اشاره به اینکه بیماری کرونا در کنار زحمات و مشکلاتی که برای هموطنان به وجود آورد، درس‌هایی هم به همراه داشت، گفت: توجه به بهداشت فردی و اجتماعی و اهتمام بیشتر نسبت به خانواده از جمله درس های کرونا به مردم است.

وی با اشاره به اینکه از مدافعان سلامت نیز تشکر می کنم، گفت: طی هفته های اخیر شاهد تلاش شبانه روزی تلاشگران عرصه بهداشت و درمان در سطح استان و کشور بودیم که بدون شک مردم قدردان زحمات آنان هستند.

پورمحمدی با تاکید بر اینکه از رسانه ها نیز انتظار داریم تا اخبار درست را مخابره کنند، افزود: مردم اخبار موثق را از مجاری رسمی و رسانه‌های معتبر پیگیری کنند و به شایعات فضای مجازی توجهی نداشته باشند.

وی سپس به آموزش مجازی دانش آموزان در این روزهایی که مدارس به خاطر ویروس کرونا تعطیل شده است اشاره داشت و گفت: ارتقاء آموزش مجازی در آذربایجان شرقی ضروری است.

استاندار آذربایجان شرقی به افزایش حقوق معلمان نیز اشاره کرد و افزود: افزایش حقوق معلمان جزو خواسته‌های ما از وزارت آموزش و پرورش است.

وی گفت: آموزش و پرورش آذربایجان شرقی بر اساس ارزیابی عملکرد، رتبه نخست کشور را به خود اختصاص داده است.

پورمحمدی به اجرای مثبت طرح رتبه‌بندی معلمان توسط وزارت آموزش و پرورش نیز اشاره کرد و گفت: باید نسبت به حقوق و مزایای فرهنگیان و معلمان نیز توجه کافی صورت گیرد.

درباره نویسنده

582 نویسنده

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2024 اولکمیز. محفوظ است.