امام جمعه تبریز: وحدت محور فعالیت‌های شهرداری و شورای شهر تبریز باشد

امام جمعه تبریز با بیان اینکه وحدت محور فعالیت‌های مدیریت شهری باشد، گفت: همدلی شهرداری با شورای شهر تبریز و همراهی متقابل با تمام نهادها، یکی از ضروری ترین اصول برای توسعه شهر است.

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم روز شنبه در دیدار مدیران شهرداری تبریز با وی، اظهار کرد: تمام خدمات مهمی که توسط مجموعه مدیریت شهری تبریز انجام می شود، باید با نیت الهی همراه باشد.

وی تاکید کرد: اگر از جانب مردم گزارش هایی درباره کاستی ها به مدیران می رسد، فارغ از کم و کیف گزارش، مدیران باید به خاطر جلب رضایت خداوند متعال پیگیر موضوع شوند تا خداوند نیز آنان را در انجام مسوولیت هایشان یاری کند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی همچنین به یاد داشتن خداوند در تمام لحظه ها را عاملی برای برخورد مناسب با مردم عنوان کرد و گفت: برخورد درست کارمندان و مدیران با ارباب رجوع، می تواند در جلب رضایت عمومی و ارتقاء اعتماد مردمی موثر باشد.

حجت الاسلام آل هاشم همچنین اظهار کرد: هرچند باید همه ما برای برگزاری هرچه بهتر اصل انتخابات و انتخاب افراد اصلح تلاش کنیم، اما نباید وارد بازی های انتخاباتی شده و از افراد و احزاب خاصی حمایت شود.

درباره نویسنده

582 نویسنده

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2024 اولکمیز. محفوظ است.