با اعلام میزان دارایی ها و هزینه های انتخاباتی “مبصر” به وعده اش عمل کرد

کاندیدای جوان ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تبریز با اعلام دارایی ها و هزینه های انتخاباتی خود، به وعده اش عمل کرد.

“آرزو مبصر” که در زمان ثبت نام کاندیداتوری خود برای ورود به ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تبریز در مقابل دوربین خبرنگاران رسانه های محلی، از آمادگی اش برای اعلام میزان دارایی های خود و اعضای خانواده اش خبر داده بود، در اقدامی اخلاقی و در راستای تحقق اصل شفافیت و صداقت، به عنوان یکی از اصلی ترین وظایف و مسوولیت های اخلاقی نمایندگی، تمامی دارایی ها و نیز منبع هزینه های انتخاباتی خود را اعلام و در اختیار رسانه ها و عموم مردم قرار داد.
وی در ویدئویی کوتاه و مقابل دوربین، طی سخنان کوتاهی خطاب به شهروندان تبریزی، رسانه های گروهی و کلیه مخاطبان و مسوولان شهری و استانی از وفای به عهد خود خبر داد و با اشاره به میزان دارایی های خود و خانواده اش افزود: در روز ثبت نام، طی قولی که به مردم شریف تبریز و اهالی فرهیخته رسانه داده بودم، امروز با صراحت اعلام می کنم که هیچ ابایی از اعلام میزان داریی های خود و نیز منابع مالی و هزینه های انتخاباتی ام به مردم ندارم و معتقدم، این کار نخستین و مهم ترین گام برای حرکت در مسیر شفافیت و صداقت با شهروندان است.
وی افزود: من و همسرم بعد از ۱۴ سال زندگی مشترک، دارای یک واحد آپارتمان ، یک دستگاه خودروی سواری سمند و علاوه بر این، یک قطعه باغچه مشترک با پدرم هستم و غیر از این دارایی ها، مایملک دیگری ندارم.
کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تبریز در عین حال ضمن تشکر از تلاش های اهالی خدوم رسانه و حمایت های عموم شهروندان افزود: امیدوارم اهالی رسانه استان، در کنار بازنشر و پوشش اظهارات بنده، همچنان پی گیر موضوع مهم شفافیت باشند.
مبصر در خاتمه افزود: رسانه ها و عموم شهروندان مطمئن باشند گام دوم شفاف سازی را، با محوریت هزینه های انتخاباتی، به زودی و پس از برگزاری و اعلام نتایج انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر به اطلاع مردم و رسانه ها خواهم رسانید.

 

درباره نویسنده

582 نویسنده

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2024 اولکمیز. محفوظ است.