بررسی تغییر ساعت کاری در جلسه فردای ستاد کرونا

معاون آموزشی وزیر بهداشت از بررسی تغییر ساعت کاری ادارات و مشاغل در جلسه‌ای که فردا در ستاد ملی مبارزه با کرونا برگزار می‌شود، خبر داد.

علی اکبر حقدوست معاون آموزشی وزیر بهداشت اظهار داشت: انتظار می‌رفت که امروز تراکم کمی بیشتر از روز‌های دیگر باشد و ما رصد دقیقی با کمک رسانه‌ها انجام دادیم تا ببینیم نقاط ضعف در اجرای طرح فاصله گذاری چیست.

وی ادامه داد: وزارت بهداشت باید خطر را خیلی سریع و بی پرده گوشزد کند و ما سماجت خاص نیز داریم.

معاون آموزشی وزیر بهداشت با بیان اینکه مردم و همه اصناف و سازمان‌های دولتی و غیر دولتی باید به دنبال راهکار لازم درخصوص ساعت فعالیت باشند، افزود: امیدواریم مثل همیشه شهرداری تهران خیلی سریع برای کاهش تراکم موجود در مترو و اتوبوس کمک کند.

حق دوست بیان داشت: پیشنهاد تغییر ساعت کاری داده شده و بزودی حتما اجرایی خواهد شد.

وی متذکر شد: همه باید بدانیم که هیچ کس آینده این ویروس را در ایران و دنیا نمی‌تواند پیش بینی کند و رفتار آن کاملا متفاوت است. البته خدا را شکر می‌کنیم خوب توانستیم کنترل کنیم و وقتی آمار جهانی واضح‌تر شد، مشخص می‌شود و وضعیت مدیریت این بیماری در ایران نمره قابل قبولی خواهد گرفت.

معاون آموزشی وزیر بهداشت ابراز داشت: هر چه ازدحام بیشتر باشد و افراد بیشتری در کنار هم و مدت زیادتری باشند این نقاط پرخطرتر است و هرچه شاخص‌ها بالاتر باشد، باید بازگشایی کار آن اصناف را عقب‌تر بیندازیم و که در نقشه‌ها و سناریو‌ها آمده است.

حق دوست خاطر نشان کرد: فکر می‌کنم فردا جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا باشد و موضوع تغییر ساعت کار فردا یکی از داغ‌ترین موضوعاتی است که در آن جلسه باید بررسی شود.

درباره نویسنده

582 نویسنده

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2023 اولکمیز. محفوظ است.