جزئیات تشییع و تدفین پیکر امام‌جمعه شهید تبریز و استاندار شهید آذربایجان‌شرقی

سرپرست استانداری آذربایجان‌شرقی جزئیات تشییع و تدفین پیکر نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه شهید تبریز و استاندار شهید آذربایجان‌شرقی را تشریح کرد.

 

تراب محمدی در گفت‌وگو با خبرنگاران، گفت: مراسم تشییع پیکر مطهر شهید آیت‌الله آل‌هاشم، امام‌جمعه تبریز و شهید مالک رحمتی، استاندار آذربایجان‌شرقی فردا پنج‌شنبه(۳ خرداد) ساعت ۹:۳۰ صبح از میدان شهدا تا میدان ساعت تبریز برگزار می‌شود.

وی با بیان این‌که پیکر شهید آیت‌الله آل‌هاشم پس از تشییع برای تدفین به وادی رحمت تبریز انتقال پیدا خواهد کرد، اظهار کرد: پیکر امام‌جمعه تبریز فردا در گلزار شهدای وادی رحمت تبریز به خاک سپرده خواهد شد و مراسم ترحیم نیز بعد از ظهر همان‌روز برگزار می‌شود.

محمدی خاطرنشان کرد: مراسم ترحیم و شام غریبان نیز از ساعت ۱۶.۳۰ تا ۱۹ در مصلای تبریز برگزار خواهد شد.

وی همچنین در خصوص مراسم تدفین استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: پیکر شهید مالک رحمتی نیز پس از تشییع به شهرستان مراغه منتقل و پس از تشییع پیکر ایشان میان مردم مراغه، روز جمعه در گلزار شهدای گلشن این شهر به خاک سپرده می‌شود.

بر اساس این گزارش؛ آیین تشییع و تدفین شهید راه خدمت، دکتر مالک رحمتی ساعت ۱۰ روز جمعه، چهارم خرداد از مقابل مسجد شهدا به طرف میدان مصلی برگزار می‌شود و پس از اقامه نماز در میدان مصلی، پیکر مطهر ایشان به گلزار گلشن شهدا مراغه انتقال می‌یابد.

مجلس ترحیم ایشان نیز از ساعت ۱۶ تا ۱۸:۳۰ همان روز در مسجد جامع مراغه برای برادران و همچنین در مسجد شهدا برای بانوان برگزار خواهد شد.

درباره نویسنده

585 نویسنده

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2024 اولکمیز. محفوظ است.