رونمایی تونل ضدعفونی هوشمند در تبریز

تونل ضدعفونی کننده هوشمند نخستین بار در کشور به همت گروه صنعتی ماشین سازی تبریز ساخته شد.

ایرج شهین باهر شهردار تبریز در حاشیه مراسم رونمایی از تونل ضدعفونی گفت: این تونل‌ها یکی از نیازهای ضروری در شهر تبریز بود که به همت مجموعه بزرگ ماشین سازی تبریز به بهره برداری رسید.

وی با بیان این‌که این تونل‌های ضدعفونی هوشمند بوده و به صورت اتوماتیک کار می‌کنند، ادامه داد: در بیمارستان‌ها و ادارات نیز به چنین امکاناتی نیاز داشتیم که خوشبختانه ماشین سازی تبریز موفق به راه اندازی و ساخت این تونل‌ها شده است.

وی افزود: هم اکنون ادارات شهرداری تبریز با یک سوم ظرفیت درحال فعالیت بوده و شاهد مراجعات مردمی نیز هستیم که برای همین منظور و حفظ بهداشت عمومی و شکست دادن ویروس کرونا ادارات و سازمان‌ها به این تونل ها مجهز می‌شوند.

شهین باهر به دانش فنی ساخت این تونل نیز اشاره کرد و گفت: دانش فنی بالایی در مجموعه ماشین سازی تبریز و سایر مجموعه‌های فنی داریم که علی‌رغم تحریم‌های ظالمانه نیازها را مرتفع کرده و مبارزه با کرونا را آسان‌تر می‌کند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز، تونل‌های ضدعفونی هوشمند امروز برای اولین بار در تبریز توسط گروه صنعتی ماشین سازی تبریز راه اندازی و با حضور شهردار تبریز رونمایی شد.

درباره نویسنده

582 نویسنده

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2023 اولکمیز. محفوظ است.