شلوغی خیابان‌های تبریز تاسف‌بار است

رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان اینکه ازدحام مردم در خیابان‌ها تاسف بار است، گفت: امروز، شهادت همکارمان و شلوغی خیابان‌های تبریز من و همکارانم را بسیار متاثر کرد.

به نقل از ایسنا، رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان اینکه ازدحام مردم در خیابان‌ها تاسف بار است، گفت: امروز، شهادت همکارمان و شلوغی خیابان‌های تبریز من و همکارانم را بسیار متاثر کرد.

محمد حسین صومی در گفت‌وگوی خبری در ساعت ۲۳، شنبه، شانزدهم فروردین ماه، اظهار کرد: متاسفانه دکتر هاشمی، رییس بیمارستان آذرشهر که از ابتدای شیوع کرونا در خط مقدم بود، امروز آسمانی شد و مراقبت‌هایمان در موردشان نتیجه نداد، از خداوند متعال برای خانواده ایشان صبر مسئلت دارم.

وی با تاکید بر اینکه کاهش تعداد مبتلایان در یک روز به معنای کنترل ویروس و شرایط نیست، اظهار کرد: یک لحظه غفلت و شلوغی خیابان‌ها، شهادت تعداد بیشتری از همکاران حوزه سلامت را در پی داشته و قربانیان بیشتری خواهد گرفت.

وی با اشاره به اسامی محلاتی که بیشترین میزان شیوع ویروس کرونا را در تبریز دارند، اضافه کرد: حافظ، آبرسان و یاغچیان نیز به لیست محلات قبلی چون عباسی، مارالان و ولیعصر، اضافه شدند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز، گفت: به جز شهرستان‌های تبریز، شبستر، مراغه، سراب، اهر، میانه، هشترود، ملکان و بناب، تعداد مبتلایان در شهرهای هریس، اسکو و عجب شیر نیز افزایش یافته است.

درباره نویسنده

49 نویسنده

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2024 اولکمیز. محفوظ است.