شهردار تبریز هم کرونا گرفت/ شهین باهر: کرونا نمی‌تواند من و همکارانم را از خدمت بازدارد

شهردار تبریز به دنبال مثبت شدن تست کرونای خود تاکید کرد که به وظایف خود در خدمت به شهروندان و اداره امور شهر، از راه دور و از طرق مجازی و تلفنی ادامه خواهد داد.

ایرج شهین باهر که از ساعتی پیش در قرنطینه خانگی به سر می برد در تماس تلفنی گفت: به دنبال بروز برخی علایم تنفسی، آزمایش کرونا انجام دادم که امشب نتیجه آن مشخص و مثبت اعلام شد.
شهین باهر افزود: اکنون به  تجویز پزشک، دارو مصرف می کنم و در قرنطینه خانگی به سر می برم.
شهردار تبریز در پاسخ به سوال خبرنگار شهریار درباره فعالیت های وی در عرصه مبارزه با کرونا از همان ابتدای شیوع این بیماری، تاکید کرد: همه ما خدمتگزاران، زندگی و سلامتمان باید وقف مردم و شهروندان عزیز باشد و من اطمینان می دهم با قرنطینه شدن من نه تنها خللی در اداره امور شهر و شهرداری پیش نخواهد آمد، بلکه همکاران من با قوت و انگیزه تمام به خدمات شبانه روزی خود به ویژه در عرصه مبارزه با کرونا ادامه خواهند داد.
ایرج شهین باهر افزود: من نیز به یاری خدا و تمام توان، از طریق تلفنی و مجازی در خدمت همکاران خود در خدمت به شهر و شهروندان عزیز خواهم بود.

شهردار تبریز از جمله مدیران ارشد استان آذربایجان شرقی و کلان شهر تبریز است که از همان ابتدای شکل گیری فعالیت های مقابله با شیوع ویروس کرونا، ضمن عضویت در ستاد استانی، به صورت میدانی و شبانه روزی در این عرصه فعالیت داشته است.

درباره نویسنده

582 نویسنده

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2023 اولکمیز. محفوظ است.