قدردانی از کارکنان بیمارستان سینای تبریز

همزمان با تلاش جهادی پرستاران و کارکنان بیمارستان‌های تبریز، مدیر پدافند غیرعامل شهرداری تبریز وکارکنان آن به صورت نمادین به بیمارستان سینای تبریز رفتند و از تلاش آنها با اهدای گل، قدردانی کردند.

این دیدار صمیمانه که با حضور در بخش قرنطینه این بیمارستان صورت گرفت، ضمن قدردانی از تلاش‌های ماندگار آنها در پیشگیری از ویروس کرونا و نگهداری از افراد مبتلا به این بیماری، در جریان روند انجام فعالیت های صورت گرفته در این بیمارستان قرار گرفتند.

در حاشیه این دیدار، همچنین ضمن گفتگو با رییس بیمارستان سینا، بر ضرورت همدلی میان کارکنان شهرداری تبریز با خادمین عرصه سلامت در بیمارستان ها تاکید شد.

حسین آذرنیا، مدیر پدافند غیرعامل شهرداری تبریز، با اشاره به اینکه بیمارستان ها نیز بخشی از پهنه مدیریتی شهر تبریز به شمار می روند، افزود: برای ما مایه مسرت و دلگرمی است که در چنین مقطعی که انتظار همه شهروندان برای بسیج همگانی در مقابله با ویروس کرونا، به نهادهای عمومی است، ما در کنار پرستاران خدوم بیمارستان ها باشیم و قدردان زحمات آنها باشیم و خط مقدم جبهه مبارزه و پیشگیری از این ویروس بیمارستان ها و کادر درمانی آنهاست.

درباره نویسنده

582 نویسنده

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2024 اولکمیز. محفوظ است.