مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز: افزایش نرخ کرایه تاکسی ها غیرقانونی است

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز افزایش نرخ کرایه تاکسی ها را خودسرانه و غیرقانونی دانست و گفت: شهروندان موارد تخلف در نرخ کرایه تاکسی را به سازمان تاکسیرانی اعلام کنند.

محمدحسین اکبرنژاد با اشاره به اینکه هنوز هیچ افزایشی در نرخ کرایه تاکسی ها اعمال نشده است، اظهار کرد: کرایه تاکسی ها طبق همان نرخ سال ۹۸ است و هنوز افزایشی در این خصوص وجود ندارد.

او ادامه داد: چنانچه افزایشی در نرخ کرایه تاکسی ها در سال ۹۹ مدنظر باشد، پس از تصویب در شورای اسلامی شهر و تائید فرمانداری تبریز اعمال خواهد شد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز عنوان کرد: چنانچه رانندگان تاکسی مبلغی بیشتر از نرخ سال ۹۸ از مسافران دریافت کنند، اقدام آنها خودسرانه و غیرقانونی است و از شهروندان می خواهیم تا شماره خودرو این تاکسی ها را به سازمان تاکسیرانی اعلام کنند.

او در ادامه با اشاره به اجرای مرحله دوم توزیع مواد ضدعفونی کننده در بین تاکسیرانان، گفت: در تداوم اقدامات پیشگیرانه سازمان تاکسیرانی جهت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، در گام نخست تعداد دو هزار بسته محلول ضدعفونی کننده سطوح و ماسک تهیه و با اولویت محل های اعلامی ستاد کرونا که مناطق پر خطر محسوب می شوند، در ایستگاه های تاکسی سطح شهر به تاکسیرانان توزیع شد.

اکبرنژاد گفت: در گام دوم، علاوه بر محلول ضدعفونی کننده سطوح و ماسک، محلول های ضدعفونی دست نیز در اختیار تاکسیرانان قرار می گیرد.
او افزود: همشهریان عزیز و همکاران تاکسیران در جهت جلوگیری از شیوع کرونا دستورالعمل های بهداشتی را رعایت می کنند و ما امیدواریم با ادامه این روند، به‌زودی شاهد ریشه کن شدن این ویروس منحوس باشیم.

درباره نویسنده

582 نویسنده

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2024 اولکمیز. محفوظ است.