هشدار دوباره پلیس به واحدهای عرضه کننده قلیان/ چیزی به نام عرضه خصوصی قلیان نداریم

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت با هشدار دوباره به واحدهای صنفی عرضه کننده قلیان، تاکید کرد : در صورت مشاهده هرگونه تخلف واحد صنفی پلمب خواهد شد.

سرهنگ نادر مرادی دراین باره گفت: به دنبال شیوع ویروس کرونا در کشور و براساس تدابیر و دستورالعمل های ابلاغی، عرضه قلیان در واحدهای صنفی ممنوع و این موضوع به تمامی این واحدها نیز ابلاغ شد.

وی ادامه داد: در همین راستا نیز تیم های محسوس و نامحسوس پلیس اقدام به بازرسی از این واحدها کردند و با موارد تخلف نیز حسب قانون برخورد لازم انجام شد. روز گذشته نیز خبرهایی به دست ما رسید که حاکی از عرضه خصوصی قلیان در چند واحد صنفی در محدوده جنت‌آباد و هفت حوض بود که با بررسی موضوع مشخص شد گزارش واصله صحت دارد.

سرهنگ مرادی با اشاره به حضور ماموران پلیس و پلمب این واحدهای صنفی، گفت: چیزی به نام عرضه خصوصی قلیان و … نداریم و وقتی بخشنامه ای برای ممنوعیت صادر شده همه باید از آن پیروی کنند و پلیس نیز به جد با افرادی که بخواهند سلامت مردم را به خطر بیاندازند برخورد خواهد کرد.

به گفته معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت، متصدیان این واحدها نیز دستگیر شده و با پرونده متشکله روانه دادسرا شدند.

درباره نویسنده

582 نویسنده

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2024 اولکمیز. محفوظ است.