کرونا… بلایی وحشتناک؟

بعد از یک هفته سکوت، رئیس جمهور چین جلوی دوربین ظاهر شد و گفت حاضره هرکاری برای نجات کشورش انجام بده و کرونا که باعث سقوط آزاد و ارزش سهام شرکت های اروپایی و آمریکایی شده رو بلایی وحشتناک توصیف کرد!

و چند روز بعد دوباره در برابر رسانه‌ها با چهره‌ای آرومتر و با لبخندی روی لب‌هایش گفت که چین به رسم همکاری حاضر (سهام تمام شرکت‌های خارجی که چین رو ترک کردن بخره).
و این درحالی بود که ارزش سهام این شرکت‌ها به پایین‌ترین میزان رسیده بود!!
شرکت‌های خارجی وقتی فهمیدند تو چه دامی افتادند که کار از کار گذشته بود و دیگه جایی تو بازار عظیم چین نداشتن!
این یعنی گمراه‌سازی سیاسی با استفاده از سناریوی دراماتیک که به دقت توسط چین طراحی شده بود.
در طی این مدت تعدادی از ویروس شناسان در کشورهای مختلف و حتی در خود کشور چین از جمله “بوتائو شیائو” و “لی شیائو” اعلام کردند که کرونا یک ویروس آزمایشگاهی است!
و همچنین در آمریکا سناتور “تام کاتن” با شیوع کرونا چین رو به ساخت سلاح بیولوژیکی متهم کرد.
چینی‌ها خفاش رو خام نمی‌خورن و ویروس کرونا با حرارت از بین میره، پس چرا؟؟؟؟
ویروس کرونا کودکان زیر ۱۰ سال رو مبتلا نمی‌کنه چون بچه ها نسل آینده هر کشوری هستند و هیچ کشور عاقلی نسل آینده‌ی کشورش رو به خطر نمیندازه؛ دلیل اینکه بیشتر مبتلایان از افراد بیمار و مُسن و ضعیف جامعه هستن اینه که این ویروس اینطوری طراحی شده و قرار بوده همینطوری عمل کنه!
چون افراد مُسن و از کار افتاده به خاطر حقوق بازنشستگی و خدمات پزشکی و بیمه برای حکومت‌ها بار اضافی مالی دارند و باید حذف بشن!
و همچنین جوان‌هایی با سیستم ایمنی ضعیف که توان کارگری یا پول درمان ندارن در قبال حقوق شهروندی و امتیازی که دریافت می‌کنند نه خدمتی می‌کنند نه مالیاتی میدن و نه به درد خدمت به طبقه‌ی اشراف میخورن پس اونا هم باید بمیرن تا حذف بشن!
چین در ابتدای شیوع ویروس کرونا سکوت کرد اما نه برای کتمان، برای اینکه از تکثیر ویروس مطمئن بشه!
بیرون دادن ویدئوهای ساخت بیمارستان در ۱۰ روز و غیره هم توسط خود دولت چین صورت گرفت، چین تا چند هفته یا نهایتاً چند ماه دیگه داروی درمان این بیماری ترسناک رو بیرون میده و سود هنگفتی از این کار به دست میاره! سودی واقعن هنگفت و افسانه‌ای…
و البته محبوبیت کالاهای چینی رو هم با ساخت این داروها افزایش می‌ده، چین با این کار یک پیام مهم برای دنیا داره و اون اینه که:
اگر بخواد میتونه تمام مردم دنیارو بکشه بدون اینکه از موشک یا حتی یک گلوله استفاده کنه!
و این واقعن ترسناکه…

درباره نویسنده

582 نویسنده

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2023 اولکمیز. محفوظ است.