۴۰۰۰ کارمند شهرداری تبریز در خط مقدم مبارزه با کرونا

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز گفت: در جریان بحران کرونا چهار هزار نفر از کارکنان سازمان های مختلف شهرداری همچون آرامستان ها، آتش نشانی، اداره سلامت، فضای سبز، پلافند غیر عامل و خدمات شهری در خط مقدم مبارزه با کرونا بودند.

کریم صادق‌زاده اظهار کرد: در راستای مقابله با ویروس کرونا ۵۰ نفر از کارکنان شهرداری تبریز به این بیماری مبتلا شده‌اند که این موضوع نشانگر حضور این افراد در سنگر خدمت به شهروندان حتی در شرایط بحرانی است.

وی با اشاره به لزوم قدردانی از این افراد تاکید کرد: در بحث تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری تبریز باید عدالت در نظر گرفته شده و کارکنان به حقوق اصلی خود برسند.

رئیس فراکسیون کارگری شورای اسلامی شهر تبریز در آستانه روز کارگر با تبریک این مناسبت، گفت: هفته کارگر نویدبخش تحولات اساسی، آغاز رونق تولید و آغازی برای تصمیم‌های نو برای آینده درخشان است.

صادق‌زاده در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پروژه ها و طرح های عمرانی اجرا شده در سطح شهر، تصریح کرد: در دوره پنجم شورای اسلامی شهر تبریز با همکاری شهرداری  با توجه به بودجه تصویبی در راستای به ثمر رسیدن پروژه‌های عمرانی، فرهنگی، شهرسازی و… اقدامات اساسی انجام شده است. پروژه امتداد خیابان ارتش به کمربندی، افتتاح پارک‌های بزرگ صفاری و سلامت، راه اندازی خط ۱ مترو تبریز  پرداخت هزینه‌های جاری مترو از جمله این موارد است.

وی از پروژه‌های مقبره الشعرا، ارک و… نیز از دیگر نمونه‌های اجرای پروژه های شهرداری تبریز طی سال گذشته  نام برد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز خاطرنشان کرد: با توجه به بودجه تصویبی در سال جاری، همکاری تمامی دستگاهها از جمله استانداری، نمایندگان مجلس و همچنین همیاری شهروندان برای تحقق این بودجه بسیار حائز اهمیت است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز، صادق‌زاده در پایان از احداث ۱۸ پارک محله‌ای و کاشت ۱۰۰ هزار درخت در نقاط مختلف شهر تبریز به منظور افزایش میزان سرانه فضای سبز خبر داده و گفت: سال ۹۸ از نظر اقتصادی سال خوبی نبود اما شهردار و معاونان او در جهت تحقق بودجه و پرداخت حقوق کارکنان تلاش کردند که جای دارد از طرف نمایندگان شهروندان از فعالیت های شهردار تبریز قدردانی و تشکر کنم.

درباره نویسنده

582 نویسنده

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2024 اولکمیز. محفوظ است.